Hakkımızda

1993 yılı başında alüminyum sektörüne girerek iç piyasaya alüminyum profil ve yardımcı aksesuarları ile lojistik destek sağlayarak sektördeki yerimizi kısa sürede belirledik. Bu süre içersinde gelen talepler doğrultusunda satış ve dağıtım ağımızı genişleterek Daha fazla bölgeye hizmet ve kalitemizi deneyimli uzman kadromuz ile atölyelerinize taşıdık.

 

Geldiğimiz nokta ve geçirdiğimiz zamanı göz önünde bulundurarak satış ve pazarlamanın yanı sıra üretim platformunda yer almamız gerektiği kararını aldık elektrostatik toz boya ve ahşap transfer tesisimizi 2010 yılında sektörümüzün hizmetine sunduk.

 

İki yıllık AR-GE çalışmalarımız doğrultusunda ahşap görünümde kullandığımız ısı transfer filmlerini kendi tesisimizde üreterek sektördeki eksikliği ve duyulan ihtiyaçları Karşılamak amacı ile tesisimizi yeniden yapılandırarak ısı transfer filmi üretimine başladık.

 

Labaratuar ortamında yaptığımız bu üretim ile kalite ve standartlara ulaşmamız zor Olmadı. 11 desen ve 88 renk kombinasyonu ile siz değerli ahşapçılarımıza ısı transfer filmlerimizi sunmaktan gurur duyar değerli görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Doğpan © Tüm Hakları Saklıdır.